Halk Meclisi Kavacık Mahallesi'yle Başlıyor

Halk Meclisi Kavacık Mahallesi'yle Başlıyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ilçe sakinleriyle buluşacağı, vatandaşların ilçeye ve belediye hizmetlerine dair sorularını yanıtlayacağı Halk Meclisi’nin ilki Kavacık Mahallesi’yle başlıyor.

Vatandaşların hizmet taleplerini yerinde tespit etmek, hızlı şekilde çözüme kavuşturmak, ilçe sakinleriyle kucaklaşmak amacıyla düzenlenen Halk Meclisi’nin ilki ilçenin merkezi yerleşim yeri olan Kavacık Mahallesi’nde kuruluyor.

Beykozluların istek, talep ve önerilerini Belediye Başkanı Murta Aydın’a bizzat ulaştırma imkânı bulacağı toplantıda belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulunarak gelen sorulara yanıt verecek.

Başkan Murat Aydın mahalle sakinlerini dinleyeceği buluşmada mahalleye özgü hizmetler ile ilçe vizyonuna uygun hazırlanan çalışma ve projeleri de anlatacak. Halk Meclisi düzenli aralıklarla tüm mahallelerde kurulacak.

Başkan Murat Aydın: “Beykozluların Her Talebi Çok Kıymetli”

Beykozlulardan gelen her talebin ilçeye katkısının çok önemli olduğunu vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yer alan ilçemizin 45 mahallesinde hemşehrilerimizle buluşmak, genel taleplerin yanı sıra mahallelere özgü sorunları yerinde tespit etmek amacıyla Halk Meclisi uygulamasına başlıyoruz. Hemşehrilerimizden bize gelen her talep çok kıymetli. Mutlu Beykoz’u birlikte inşa etmek, talep ve çözümleri görüşmek üzere tüm Kavacık Mahallesi sakinlerini meclisimize davet ediyorum.” dedi.

PROGRAM:

Tarih: 31 Ekim2019 Perşembe

Yer:  Kavacık Mahallesi, Kürşat Caddesi, No: 4 (Dörtyol/Pazar Sokağı)

Saat: 19:00

Foto Galeri