Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili : Gaye ZAYİF
Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili : İbrahim ÖZDEMİR
Başkanlık Divanı |
Serkan ŞAHİN
Fatih ÇELİK
Sema Asuman MEYDAN
Gülsüm YILMAZ
Belediye Encümeni |
Yakup ÖZBEK
Ahmet DELİAK
Yılmaz GÜZECİ
Plan ve Bütçe Komisyonu |
Serkan ŞAHİN (Başkan)
Günnur SEÇER (Raportör)
Engin YILDIZ (Üye)
Recayi ÇELİK (Üye)
Gülsüm YILMAZ (Üye)
İmar Komisyonu |
Sadullah HASANOĞLU (Başkan)
İdris KURT (Raportör)
Kadir ÇAKIROĞLU (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Cemal YAVUZ (Üye)
Hukuk Komisyonu |
Ahmet DELİAK (Başkan)
Bülent GÖKDAĞ (Raportör)
Nazım KESKİN (Üye)
Recayi ÇELİK (Üye)
Bahar DOĞRU (Üye)
Tarife Komisyonu |
Engin YILDIZ (Başkan)
Hüseyin KURUDERİ (Raportör)
Yılmaz GÜZECİ (Üye)
Şefik YAVUZYILMAZ (Üye)
Gülsüm YILMAZ (Üye)
Kültür ve Turizm Komisyonu |
Fatih ÇELİK (Başkan)
Gül BİÇER (Raportör)
Yakup ÖZBEK (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Cemal YAVUZ (Üye)
Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonu |
Furkan ÇELİKER (Başkan)
Fatih ÇELİK (Raportör)
Gül BİÇER (Üye)
Recayi ÇELİK (Üye)
Bahar DOĞRU (Üye)
Tarımsal Hizmetler Komisyonu |
İbrahim ÖZDEMİR (Başkan)
Nazım KESKİN (Raportör)
Engin YILDIZ (Üye)
Bahar DOĞRU (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu |
Yılmaz GÜZECİ (Başkan)
Ahmet DELİAK (Raportör)
Hüseyin KURUDERİ (Üye)
Recayi ÇELİK (Üye)
Temel KARADENİZ (Üye)
Çevre ve Şehircilik Komisyonu |
Hüseyin KURUDERİ (Başkan)
İbrahim ÖZDEMİR (Raportör)
Yakup ÖZBEK (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Aydın HABİL (Üye)
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Komisyonu |
Günnur SEÇER (Başkan)
Furkan ÇELİKER (Raportör)
Fatih ÇELİK (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Gülsüm YILMAZ (Üye)
Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu |
Manolya DEMİRÖREN (Başkan)
Furkan ÇELİKER (Raportör)
Yılmaz GÜZECİ (Üye)
Şefik YAVUZYILMAZ (Üye)
Temel KARADENİZ (Üye)
Basın ve Halkla İlişkiler İlişkiler Komisyonu |
Serkan ŞAHİN (Başkan)
Fatih ÇELİK (Raportör)
Engin YILDIZ (Üye)
Aydın HABİL (Üye)
Temel KARADENİZ (Üye)
Engelsiz Hayat Komisyonu |
Hüseyin KURUDERİ (Başkan)
Manolya DEMİRÖREN (Raportör)
Ahmet DELİAK (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Gülsüm YILMAZ (Üye)
Sağlık Komisyonu |
İbrahim ÖZDEMİR (Başkan)
Gül BİÇER (Raportör)
Günnur SEÇER (Üye)
Gülay DEMİREL (Üye)
Gülsüm YILMAZ (Üye)
Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi |
Asil Üyeler:
İbrahim ÖZDEMİR
Nazım KESKİN
Engin YILDIZ
Recayi ÇELİK
Bahar DOĞRU
Yedek Üyeler:
Fatih ÇELİK
Hüseyin KURUDERİ
Yılmaz GÜZECİ
Recep Süha PEKKİP
Aydın HABİL
Marmara Belediyeler Birliği Meclisi |
Manolya DEMİRÖREN (Asil Üye)
Furkan ÇELİKER (Yedek Üye)
Askerlik Meclisi |
Ahmet DELİAK (Üye)
İstanbul Boğaziçi Belediyeler Birliği |
Engin YILDIZ (Üye)
Sema Asuman MEYDAN (Üye)
Tarihi Kentler Birliği Meclisi |
Nazım KESKİN (Asil Üye)
İdris KURT (Yedek Üye)
Türk Dünyası Belediyeler Birliği |
İdris KURT (Asil Üye)
Furkan ÇELİKER (Yedek Üye)
Ulusararası Tarım Şehirleri Birliği |
Asil Üyeler:
İbrahim ÖZDEMİR
Nazım KESKİN
Yedek Üyeler:
Engin YILDIZ
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği |
İbrahim ÖZDEMİR (Üye)
Engin YILDIZ (Üye)