Beykoz GSK Başarıya Doymuyor

Beykoz GSK Başarıya Doymuyor

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK)’da 68 kilo ve üzerinde mücadele eden taekwondo sporcuları Büşra Öztürk ve Sude Uzunçavdar 6. Avrupa Başkanlık Kupası’nda şampiyon oldu.

Beykoz’da yetişen başarılı ve yetenekli sporcularıyla müsabakan müsabakaya koşan Beykoz Belediyesi GSK bu hafta sonu taekwondoda 2 şampiyonluk kazandı.

Şampiyonlar Avrupa Yolcusu

İstanbul’da 15-23 Eylül tarihleri arasında yapılan, 6. Avrupa Başkanlık Kupası’nda 68 kg’da mücadele eden Büşra Öztürk ve + 68 kg’da mindere çıkan Sude Uzunçavdar rakiplerini yenerek şampiyon oldu.  

Belediyesi GSK taekwondo sporcuları kazandıkları başarıyla Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Hentbol Avrupa Kupası’nda Yola Devam  

Beykoz Belediyesi GSK Hentbol Takımı, Hentbol Erkekler Avrupa Kupası ilk tur rövanş maçında Hollanda temsilcisi JD Technıek Hurry-Up karşısında 33-30'luk skor ve 2 farklı mağlubiyete rağmen evindeki ilk maçta yakaladığı 9 gollük averaj sonrasında tur atladı.

Bisiklette 2 Kürsü  

Avrupa Hareketlilik Haftası (16-22 Eylül) etkinlikleri kapsamında Bodrum’da düzenlenen MTB CUP bisiklet yarışında yabancı sporcuların katılımıyla kıyasıya rekabet yaşandı.

İlçeyi Genç Erkekler Kategorisi’nde temsil eden bisiklet sporcusu Oğuz Özçelik, kendi yaş grubunda 1., Alp Eren Köseler ise 2. oldu.

Okçular Da Hedefi Vuracak  

Ata sporu okçulukta da alt yapıdan sporcu yetiştiren Beykoz GSK, bu hafta sonu Kayseri'de yapılan Türkiye Büyükler Takım Şampiyonası Finali’ne “Gençler” ve “Yıldızlar” Kategorisi'nde 4, Büyükler Kategorisi'nde ise 3 sporcuyla katılım sağladı.

Foto Galeri