Beykoz’da Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Beykoz’da Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki çocuk ve gençlere spor ve enerji dolu bir yaz sunmak için hazırladığı yaz spor eğitimleri başlıyor.

Beykoz’daki çocuk ve gençlerin kademeli normalleşme döneminde nitelikli spor olanaklarından yararlanmaları, yaz aylarını bedensel ve ruhsal gelişimlerine uygun aktivelerle geçirmelerini sağlamak amacıyla verilecek eğitimlerden 5-14 yaş arasındaki çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Yaz spor eğitimleri basketbol, voleybol, atletizm, tenis, kano, karate do, taekwondo, kickboks,  jimnastik ve okçuluk olmak üzere 10 farklı branşta uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.  

14 Haziran Pazartesi başlayacak yaz spor eğitimlerine katılan çocuk ve gençler sporla içi içe zaman geçirmenin yanı sıra yeteneklerini geliştirme fırsatı da bulacak.

İlçedeki çocuk ve gençlere yaz tatili boyunca yaşıtlarıyla sosyalleşecekleri alternatif ortamlar sunmayı da hedefleyen eğitimler maske, mesafe ve temizlik kurallarına uygun yapılacak.

Spor eğitimlerine düzenli katılan ve antrenörler tarafından yetenekli görülen katılımcılar eğitimlerine devam etmek üzere çeşitli spor okulları ve akademilere yönlendirilecek.

Yaz boyunca ilçeye ve gençlere dinamizm katacak eğitimlerinden yararlanmak isteyenler www.beykoz.bel.tr  adresinde yer alan on-line kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilecek.

On-line başvuru sonrasında kesin kayıt için 1 adet fotoğraf, ıslak imzalı form istenecek.

Eğitimler ilçedeki okulların spor salonlarında gerçekleşecek.

Bilgi İçin:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi

444 6 661