Yaz Spor Eğitimleri’ne Şölen Tadında Kapanış

Yaz Spor Eğitimleri’ne Şölen Tadında Kapanış

Beykoz’da 5 bin 21 çocuğu sporla buluşturan “2023 Yılı Yaz Spor Eğitimleri” şölen tadında renkli bir kapanış töreniyle sona erdi.

Beykoz Belediyesi tarafından ilçenin spor başkenti vizyonuna uygun olarak sağlıklı nesiller yetiştirmek üzere düzenlediği “2023 Yılı Yaz Spor Eğitimleri” çocuklara spor ve eğlence dolu bir yaz sundu.

3 Temmuz-3 Eylül tarihleri arasında verilen eğitimlerde; basketbol, taekwondo, tenis,  karete, voleybol, bisiklet, kano, hentbol, kickboks, atletizm, izcilik, jimnastik, masa tenisi, geleneksel okçuluk, olimpik okçuluk, yelken, güreş, binicilik ve oyun grubu olmak üzere 19 farklı branş yer aldı.

Uzman antrenörler eşliğinde yapılan eğitimlerde çocuklar, yeni spor dallarıyla tanışırken yeteneklerini keşfetti.

Şampiyon Takımlar Tanıtıldı

İlçe sahilinde düzenlenen, yaz boyu eğitimlere katılan çocukların heyecanla doldurduğu kapanış törene, Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK) sporcuları, ilçedeki spor kulüpleri, antrenörler ve aileler iştirak etti.   

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın katıldığı törende ilk olarak eğitimlerden kesitler sunan film gösterildi ve Beykoz GSK bünyesinde geçen sezon boyu başarılara imza atan hentbol, voleybol ve bisiklet takımları tanıtıldı.   

Başkan Murat Aydın: “Eğitimlere Katılan Tüm Çocukları Kutluyorum”

Yaz spor okulları kapanış törenindeki konuşmasında sporla içi içe sağlıklı ve özgüvenli çocuklar yetiştirmeyi amaçladıklarını vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, eğitimlere katılan çocukları ve ailelerini kutladı.

Ardından programlara düzenli iştirak eden tüm çocuklara katılım sertifikası verildi. 

Yaz Spor Eğitimleri Kapanış Töreni, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Foto Galeri