Riva Elmasburnu Plajı Sezonu Açıyor

Riva Elmasburnu Plajı Sezonu Açıyor

İstanbul’un en güzel koyunda kadınlar plajı, locaları, deniz manzaralı restoranı, piknik alanları ve elektrikli yolcu servisleriyle hizmet veren Riva Elmasburnu Tabiat Parkı 4 Temmuz'da sezonu açıyor.  

Şehre yakın bir konuma ve tatil yöresi standartlarındaki tek kadınlar plajına sahip Elmasburnu Tabiat Parkı modern tesisleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla bu yaz da tatilcilerin uğrak mekânı olacak.

4 Gün Kadınlara Özel

Beykoz Belediyesi tarafından turizm yatırımları kapsamında ilçeye kazandırılan tabiat parkında haftanın dört günü kadınlara özel plaj, mavi ve yeşil koylara bakan nezih bir restoran ve büfe ziyaretçileri bekliyor.

Her sezon, şehrin dört bir yanından yoğun ilgi gören plaj, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet veriyor. Ziyaretçiler cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise alandan ortak yararlanabiliyor.

Kadınlara özel günlerde tesislerde kadın personel hizmet veriyor.

Deniz Manzaralı Piknik Keyfi

Deniz keyfinin yanı sıra, yeşil-mavi manzaraya karşı piknik yapmak isteyenler için, 165 adet piknik ünitesinin hazırlandığı mesirede 9 bin m2’lik yürüyüş alanı ve 2 adet çocuk parkı bulunuyor.

Doğalgazlı mangal üniteleriyle piknikçiler zahmetsiz ve çevre saygılı piknik yapıyor. 

Elmasburnu Restoran ise ziyaretçilere ilçeye özgü lezzetler ve ferah içeceklerden oluşan zengin bir menü sunuyor.  

Beykoz Belediyesi turist ve ziyaretçilerin alanda huzurlu ve güzel bir yaz geçirmesi için plaj ve tüm ortak kullanım alanlarında kesintisiz temizlik hizmeti sunuyor.

Elmasburnu Tabiat Parkı’na Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün belirlediği ücret tarifesiyle giriş yapıyor.  

 

Foto Galeri