Kemankeş Restoran’da Doğa ve Huzurla Buluşun

Kemankeş Restoran’da Doğa ve Huzurla Buluşun

Beykoz Belediyesi tarafından yeşil doğanın içinde nezih bir sosyal tesis olarak hazırlanan “Kemankeş Restoran” huzurlu ortamı ve seçkin lezzetleriyle kapılarını açtı.

Alibahadır Mesire Alanı’nda yer alan sosyal ve sportif alanları ilçeye yaraşır bir vizyonla yenileyen Beykoz Belediyesi, ilçe sakinleri ve ziyaretçilerin ailecek vakit geçirebileceği şık bir restoran hazırladı.  

Spor ve Doğa Bir Arada

Şehirden uzaklaşmak isteyenler, spor ve doğaseverler için çeşitli alternatifler sunan mesire alanında yürüyüş yolları, koşu ve bisiklet parkurları, okçuluk atış alanı, futbol ve basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve piknik masaları yapıldı.

Dünya Mutfaklarından Lezzetler

Mesireye gelen ziyaretçiler okçuluk eğitimi almanın yanı sıra yemyeşil doğada spor yaparken, Beykoz Belediyesi tarafından işletilen Kemankeş Restoran’da dünya mutfaklarından leziz yemeklerle buluşuyor.  

Yeşil doğayla uyumlu ahşap konseptte hazırlanan restoranda ziyaretçilere kahvaltıdan akşam yemeğine kadar geniş bir menüde hizmet veriliyor.

Izgaralar, makarnalar ve salataların usta aşçılar tarafında özenle hazırlandığı tesis, hizmet kalitesi ve lezzetli yemekleriyle uğrak noktası olacak.  

Tesise mesirenin içinde yer alan okçuluk alanından esinlenilerek, “usta okçu” anlamına gelen “Kemankeş” adı verildi. 

“BeykozKart”a %25 İndirim

“BeykozKart” sahibi ilçe sakinleri diğer sosyal tesislerden olduğu gibi Kemankeş Restoran’dan da %25 indirimli olarak yararlanacak.

Foto Galeri