İstanbul’da Yaz Tatilinin Gözdesi Riva Turizm Yatırımları Törenle Açılıyor

İstanbul’da Yaz Tatilinin Gözdesi Riva Turizm Yatırımları Törenle Açılıyor

Beykoz’un gelişen turizm vizyonuna uygun modern projelerle ilçeye ve tüm İstanbul’a kazandırılan Riva Elmasburnu Tabiat Parkı ve Plajı, Riva Merkez Plajı ve Otoparkı ile Elmasburnu Restoran, Tuğba Yurt konseri ve çocuk eğlenceleriyle açılıyor.

Beykoz Belediyesi tarafından ilçenin turizm potansiyelini ortaya çıkarmak, başta ilçe sakinleri olmak üzere tüm İstanbul’a modern ve nezih mekânlarda tatil olanağı sunmak amacıyla yapımı tamamlanan tesisler açıldığı ilk günden bugüne yaz aylarının gözdesi oldu.

Kadınlara Özel Localı Plaj

İstanbul’da tatil yöresi standartlarındaki tek kadınlar plajına sahip Riva Elmasburnu Tabiat Parkı, haftanın 4 günü kadınlara özel, 29 adet localı plajı, elektrikli araçları ve restoranıyla her yaz binlerce ziyaretçiye şehrin yakınında günü birlik tatil imkânı sunuyor.   

Yaz aylar boyunca şehrin her noktasında rağbet gören plaj salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri kadınlara diğer günlerde ise ortak kullanıma hizmet veriyor.

Toplam 133 bin m2’lik alanda kurulan tabiat parkında, manzaraya karşı piknik yapmak ve dinlenmek isteyenler için 165 adet piknik ünitesi, 15 kameliye, doğal gazlı mangal üniteleri, büfeler, 2çocuk parkı, yürüyüş alanları, seyir terasları ve 243 araçlık otopark yer alıyor.

Manzara ve Seçkin Lezzetler Bir Arada

Mavi-yeşil koylara bakan Elmasburnu Restoran ise dört mevsim farklı bir güzelliğe bürünen manzarayı ve leziz yemekleri bir arada sunuyor.

Dünya mutfaklarından ızgaralar, makarna ve salata çeşitlerinin usta aşçılar tarafından özenle hazırlandığı mekân kahvaltıdan akşam yemeğine, güler yüzlü ve kaliteli hizmetiyle tercih ediliyor.

Yaz aylarını serinleten, kış aylarını ısıtan içecekler hem lezzet hem de görsel şölen yaşatıyor.

Riva Merkez Plajı ve Otoparkı

Beykoz’a değer ve ekonomik hareketlilik katan turizm yatırımları kapsamında, Riva Meydanı, Merkez Plajı ve otoparkı da yenilenerek bakımlı bir çehreye kavuştu.

Riva Meydanı’nda ziyaretçilere konfor getiren, 9 bin 500 m2 taş döşeme, 8 bin m2 kaldırım döşeme ve asfalt serim çalışması ile 350 araçlık otopark yapıldı.  

Merkez Plajı’nda ise ortak kullanım alanları yenilendi ve temizlik hizmeti 7/24 verilecek şekilde güncellendi.

Tuğba Yurt’la Eğlence Dorukta

Beykoz’da tamamlanan turizm yatırımları sevilen pop müziği sanatçısı Tuğba Yurt’un hayranlarıyla buluşacağı konserle yapılacak. Açılışta çocuklara yönelik renkli animasyon ve eğlenceler de yer alacak.  

PROGRAM:

RİVA TURİZM YATIRIMLARI AÇILIŞ TÖRENİ

TARİH: 25 Haziran Cumartesi

YER: Riva Merkez

SAAT: 19:30