Beykoz Yoğurt Festivali’nde Nostaljik Lezzet Şöleni Yaşanacak

Beykoz Yoğurt Festivali’nde Nostaljik Lezzet Şöleni Yaşanacak

Beykoz’un meşhur ve nostaljik tadı Tarihi Kanlıca Yoğurdu’nun tanıtılacağı “6. Beykoz Kanlıca Yoğurt Festivali”nde lezzet şöleni yaşanacak. Alamatra Grubu’nun konseri ve çocuk eğlencelerinin yer alacağı festivalde, 4 bin kişilik yoğurt ikram edilecek. 

Beykoz Belediyesi tarafından ilçeye özgü Tarihi Kanlıca Yoğurdu’nun tanıtımına katkıda bulunmak ve gelecek nesillere ulaştırmak amacıyla düzenlenecek festival çocuklara özgü eğlencelerle başlayacak.

Tarihi Kanlıca Meydanı Renklenecek

İstanbulluların ilgi göstermesi beklenen, Tarihi Kanlıca Meydanı’nda yapılacak festivalde nostaljik lezzet tutkunları yoğurda doyacak.

Aileleriyle, alana gelecek çocuklar hem ilçeye has yoğurttan yiyecek hem de illüzyon, vantrolog gösterileri ve çeşitli etkinliklerle eğlenecek.  

Alamatra’yla Karadeniz Ezgileri

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın tarihi meydanda gelerek ilçe sakinleri ve ziyaretçilere yoğurt ikram edeceği etkinlik ilçe sakinlerinin ilgisiyle renkli görüntülere sahne olacak.

Ziyaretçilerin yoğurda doyacağı etkinliğin kapanışında, Karadeniz Müziği’nin başarılı temsilcisi Alamatra Grubu hareketli ve sevilen parçalardan oluşan bir konser verecek.

PROGRAM:

TARİH: 13 Kasım 2022 Pazar

SAAT: 13:30

YER: Kanlıca Meydanı