Beykoz Kent Konseyi Başkanını Seçti

Beykoz Kent Konseyi Başkanını Seçti

Beykoz’da katılımcı yönetim anlayışıyla çalışmalar yapan Beykoz Kent Konseyi, 4. Dönem 1. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı için bir araya geldi. Toplantıda Sadullah Kabahasanoğlu konseyin yeni başkanı olurken yürütme kurulu üyeleri de belirlendi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Kent Konseyi 3. Dönem Başkanı Emin Yavuz, ilçedeki sivil toplum kuruluşları, üniversite ve kamu kurumlarından temsilciler ve gönüllüler katıldı.

Toplantıda açılışın ardından ilk olarak divan üyeleri seçildi ve Beykoz Kent Konseyi’nin sosyal projeleri ve çalışmalarını anlatan faaliyet sunumu yapıldı.

Başkan Murat Aydın: “Kent Konseyi Beykoz’a Ufuk Açacak” 

Konuşmasında kent konseylerinin halkın sesinin duyulması için son derece önemli olduğunu vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, konseyin ilçede yaşam kalitesini artırmaya yönelik fikirler üreteceğini ve ufuk açacağını belediye olarak da halkın sesi olan Kent Konseyi’ne sahip çıkacaklarını söyledi.

Konseye yeni dönem için başarılar dileyen Başkan Murat Aydın katkıları dolayısıyla Beykoz Kent Konseyi 3. Dönem Başkanı Emin Yavuz’a plaket takdim etti.

Ardından genel kurulda yapılan açık oylamayla Sadullah Kabahasanoğlu başkan seçildi ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının katkısıyla Beykoz’da hep birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını söyleyerek kendisini başkanlığa seçen üyelere teşekkür etti.

 

Foto Galeri