Beykoz’da Yeni Nesil Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Beykoz’da Yeni Nesil Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Beykoz Belediyesi Kovid 19 salgını sürecinde ilçe sakinlerine instagram üzerinden yeni nesil psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyor.

Beykoz Belediyesi Psikolojik Danışma Merkezi’nde görevli uzman psikologlar tarafından her hafta salı günü instagram.com/beykozbelediyesi hesabından yapılan yayında yeni normal hayata geçiş  sürecinde çocuklarla iletişim konusunda ailelere danışmanlık veriliyor.

Uzmanlara Danışın Çocuklarla Anlaşın

Hafta boyu yaklaşık 3 bin kişi tarafından izlenen canlı yayın sırasında uzman psikologlar takipçilerden gelen soruları, sosyal hayata uyum, aile içi iletişim ve çocuk yetiştirmeye yönelik merak edilenleri   yanıtlıyor.  

İlçe sakinleri tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanan yeni psikolojik danışmanlık hizmetinde bugüne kadar salgın sürecinde evde hayat, pandemi ve çocuk, çocuk ve oyun, çocuklarda disiplin ve sınır konuları ele alındı.

Beykoz Belediyesi psikologları önümüzdeki haftalarda kontrollü sosyal hayat ve okula uyum konusunda hazırladıkları bilgilendirici yayınlarla takipçilerin karşısında olacak.

Beykoz Belediyesi’nin Kavacık’ta bulunan Psikolojik Danışma Merkezi’nde salgın dolayısıyla ara verilen yetişkin terapi seansları ise Sağlık Bakanlığı’nın yeni normal hayata uygun öngördüğü koşullarda yeniden başladı.