Beykoz’da 16 Branşta Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Beykoz’da 16 Branşta Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki çocuklara spor ve eğlence dolu bir yaz sunmak için 16 branşta hazırladığı ücretsiz yaz spor eğitimleri başlıyor.

Beykoz’daki çocukların nitelikli spor olanaklarını sunmak, yaz aylarını fiziksel ve ruhsal gelişimlerine uygun aktivelerle geçirmelerini sağlamak amacıyla verilecek eğitimlerden 5-14 yaş grubu yararlanacak.

Yaz spor eğitimleri basketbol, taekwondo, tenis, okçuluk, karete, voleybol, bisiklet, kano, hentbol, kickbox, atletizm, izcilik, jimnastik, badminton, masatenisi ve geleneksel okçuluk olmak üzere 16 farklı branşta uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.  

4 Temmuz Pazartesi günü başlayacak yaz spor eğitimlerine katılan çocuklar sporla içi içe zaman geçirmenin yanı sıra yeteneklerini geliştirme ve yaşıtlarıyla sosyalleşme imkânı da bulacak.

Spor eğitimlerine düzenli katılan ve antrenörler tarafından yetenekli görülen katılımcılar eğitimlerine devam etmek üzere çeşitli spor okulları ve akademilere yönlendirilecek.

Yaz boyunca ilçeye dinamizm getirecek eğitimlerden yararlanmak isteyen katılımcılar https://etkinlik.beykoz.bel.tr/  adresinde yer alan on-line kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilecek.

Not: On-line kayıt imkânı olmayan vatandaşlar, Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası’ndaki Resepsiyon Servisi’ne müracaat edebilir.

Bilgi İçin:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi

444 6 661