Beykoz Belediyesi Kültür Etkinliklerinde Biletli Dönem ​​​​​​​

Beykoz Belediyesi Kültür Etkinliklerinde Biletli Dönem ​​​​​​​

Beykoz Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında yer alan tiyatro, sinema ve konser programları her kesime ulaşmak ve seyir kalitesini artırmak amacıyla 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle biletli oluyor.

 

Beykoz Belediyesi, kültür-sanat etkinleri kapsamında yer alan çocuk ve yetişkin tiyatroları ile  sinema ve konser programları için 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren bilet uygulamasına geçiyor. 

 

İlçe sakinlerinin etkinliklerden eşit şekilde ve nitelikli ortamlarda yararlanması amacıyla başlatılan uygulamayla biletler, kültür merkezi gişelerinden ya da https://kultursanat.beykoz.bel.tr adresi üzerinden temin edilebilecek.

 

Bilet uygulaması, Prof. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde sahnelenen etkinliklerde geçerli olacak.

 

Belediye Meclisi’nden alınan karar doğrultusunda çocuk tiyatroları bilet ücretleri 2 TL, yetişkin tiyatroları ve konser bilet ücretleri ise tüm yaş grupları için 5 TL olarak belirlendi.  

 

Prof. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek söyleşi, panel, sinema gösterimleri ve bazı dinletiler için ücretsiz biletler etkinlik günü kültür merkezlerinde yer alan gişelerden temin edilebilecek.   

 

Yetişkin tiyatro ve sinemalarında 13+, çocuk tiyatro ve sinema gösterimlerinde ise 3+ yaş sınırlaması bulunuyor.