Başkan Murat Aydın Depremzede Camus Ailesini Ziyaret Etti

Başkan Murat Aydın Depremzede Camus Ailesini Ziyaret Etti

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın asrın felaketi olarak kayıtlara geçen 6 Şubat Depremi’nin yıl dönümünde ilçede yasayan depremzede Camus  Ailesini ziyaret etti. 

Türkiye’de 11 ili etkileyen 6 Şubat Depremi ardında derin izler bıraktı. Beykoz Belediyesi deprem sonrası kardeş şehirler Hatay Kırıkhan ve Malatya Akçadağ’da tüm imkânlarıyla devlet-millet seferberliğine katılarak yaraları sardı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, depremin 1. yıl dönümünde, Kardeş Şehir Hatay Kırıkhan’dan gelerek ilçeye yerleşen Camus Ailesi’ni ziyaret etti.

Ailenin hatır ve ihtiyaçlarını soran Başkan Murat Aydın çocuklarla da yakından ilgilendi ve sohbet etti.

Başkan Murat Aydın: “Devlet-Millet Birlikteliğiyle Yaraları Sardık”

Depremin yol açtığı acıları ve zorlukları dayanışmanın gücüyle aştıklarını hatırlatan Başkan Murat Aydın: “Geçen yıl bugün 11 ilimizde ‘asrın felaketi’ olarak nitelendirilen bir deprem yaşadık. Devlet-millet bir olduk, dayanışmanın gücüyle ayağa kalktık. 6 Şubat Depremi’nin yıl dönümünde vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim ülkemizi böyle afetlerden korusun. Şimdi bir daha böyle acılar yaşamamak için ilçemiz, şehrimiz ve Türkiye’miz için daha çok çalışma zamanı" dedi.

 

Foto Galeri