Bakan Kurum 19 Mayıs’ta Beykozlu Gençlerle Yürüdü

Bakan Kurum 19 Mayıs’ta Beykozlu Gençlerle Yürüdü

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yıldönümünde Türkiye’nin en büyük spor ormanı Beykoz Belediyesi Spor Ormanı’nda gençlerle yürüdü.

Beykoz Belediyesi , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104.yıl dönümünü, Bakan Kurum’un ilçedeki yüzlerce sporcu ve gençle buluştuğu  “Gençlerle Yürüyüş” etkinliğiyle kutladı.

Beykoz Spor Ormanı’ndaki 9 km’lik bisiklet parkurunda gerçekleşen yürüyüş programına  Bakan Kurum’un yanı sıra, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç da  katıldı.

Bayram coşkusuyla gençlerin enerjisinin harmanlandığı buluşmada sporcularla yakından ilgilenen Bakan Kurum ve Başkan Murat Aydın yürüyüş boyunca gençlerin heyecanına ortak oldu.

Bakan Kurum: “Türkiye Yüzyılını Gençlerle İnşa Edeceğiz”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Her şey geleceğimizin teminatı gençlerimiz için. İnşallah onlarla birlikte Türkiye Yüzyılı'nı inşa edeceğiz. Daha iyisini, daha güzelini onlarla birlikte yapacağız." dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise tüm gençlerin ve hemşehrilerinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak gençlerin enerjisiyle yükselen güzel ve dinamik bir gelecek diledi.

Foto Galeri