“Evde Sıcak Yemek Hizmeti”yle İhtiyaç Sahipleri Mutlu

“Evde Sıcak Yemek Hizmeti”yle İhtiyaç Sahipleri Mutlu

Beykoz’da ihtiyaç sahiplerine verilen “Evde Sıcak Yemek Hizmeti”yle yaşlı, hasta, engelli ve kimsesiz ilçe sakinleri hayata mutlulukla bakıyor.

Beykoz Belediyesi’nin “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” sloganıyla sofraları ve gönülleri ısıtan “Evde Sıcak Yemek Hizmeti” her gün ihtiyaç sahibi 1450 kişinin sıcak yemek ihtiyacını karşılıyor.

Evinden çıkıp alışveriş yapamayan, hastalıkları ya da engelleri dolayısıyla yemek pişirecek maddi ve fiziksel gücü olmayan vatandaşlar, sofralarına gelen sıcak yemekle bir sonraki günü umutla karşılıyor.

Milet Sofrası’ndan Her Gün Evlere   

Beykoz’da dayanışmanın sıcaklığını yaşatan Millet Sofrası’nın mutfağında özenle pişen 4 çeşit yemek, merkezden en uzağa kadar yüzleri güldürüyor.

Öğlen ve akşam öğünü olarak hazırlanıp hijyen koşullarına uygun olarak paketlenen yemekler ekipler tarafından araçlarla evlere tek tek teslim ediliyor.

Haftanın 7 günü ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalan ekipler hatır ve ihtiyaçları da soruyor.  

Sıcak yemek hizmeti için Beykoz Belediyesi'ne başvuran ya da komşu ve yakınları tarafından bildirilen vatandaşlara Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde açılan kayıt sonrasında düzenli hizmet veriliyor.

Başvuru ve Bilgi İçin:  

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi    

444 66 61