“Beykoz Kahvecisi” Kavacık’ta Kapılarını Açtı

“Beykoz Kahvecisi” Kavacık’ta Kapılarını Açtı

Beykoz’un gözde yerel kahve zinciri markası “Beykoz Kahvecisi” modern konsepti, birbirinden leziz kahveleri, zengin tatlı çeşitleri ve sıcacık atmosferiyle Kavacık’ta kapılarını açtı.

Beykoz Belediyesi’nin “mutlu ilçe” vizyonuyla ilk şubesini ilçe sahilinde kurduğu kahveci, dünyaca ünlü kahve zincirlerine rakip modern konsepti, leziz ürünleri ve uygun fiyat politikasıyla gençler arasında kısa sürede popüler oldu.

Kavacık Mezarlığı arkasında, üniversiteler, plazalar ve alış veriş caddelerine ev sahipliği yapan canlı bir lokasyonda hizmete açılan yeni şubede, ilçe sakinlerinin kahve ve sosyalleşme ihtiyacını karşılayan keyifli mekânlar, uzaktan çalışanlar ve öğrenciler için nitelikli alanlar hazırlandı.   

Birbirinden leziz kahveler, tatlı ve tuzlu pastane ürünleri ve sandviçlerin satışa sunulduğu Kavacık Şubesi haftanın her günü 7.30-23.00 saatleri arasında, ziyaretçilerine kalite ve konforu bir arada sunuyor.

Dünyadan Lezzet Esintileri  

Menüsünde tüm dünya kahvelerinin yer aldığı “Beykoz Kahvecisi”nde farklı coğrafyalardan gelen Arabica kahve çekirdeklerinden özenle hazırlanan sıcak ve soğuk kahveler bulunuyor.  

Modern kahve dükkânlarının en çok aranan sıcak lezzetleri, latte, mocha, cappicino ve americano şık sunumlarıyla hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor.

Kahve Satış Reyonu

Soğuk içecekler arasında özgün aromalı kahvelerin yanı sıra farklı meyve çeşitleriyle hazırlanan frozen, frappe, fresh berry ve cool lime yer alıyor.   

Sıcak espresso ve dondurmanın buluştuğu affogato ise müşterilere farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Kahvesini kendi damak zevkine göre hazırlamak isteyen lezzet tutkunları için Etiyopya, Columbia, Guatemala, Sumatra, Papua Yeni Gine menşeli çekirdek kahve satışı da yapılıyor.

“BeykozKart”a Avantaj  

Beykoz Belediyesi’nin tüm sosyal tesislerinde olduğu gibi uygun fiyat ve kalite standartlarıyla hizmet veren mekâna gelen ilçe sakinleri kahveciden, “BeykozKart” avantajıyla %25 indirimli olarak yararlanıyor.

Beykozluların yeni buluşma noktası olacak mekan keyifli ve mutlu anlar için ziyaretçilerini bekliyor. 

 

Foto Galeri