1987 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğrenimini Kanlıca Sedat Simavi İlköğretim Okulunda, lise eğitimini Üsküdar Halide Edip Adıvar (Y.D.A) Lisesinde, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünde bitirdi. Üniversite döneminde Avrupa Birliğinin Erasmus Öğrenci Değişim Programını kazanarak lisans eğitiminin 3. Sınıfını Fransa’da “Université de Rennes 1” Hukuk Fakültesinde tamamladı.

Lisans eğitiminin ardından girmiş olduğu KPSS A Grubu sınavında ve 2012 yılında İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu kurum yarışma sınavında başarı göstererek Kariyer Meslek grubundan İçişleri Bakanlığı İl Planlama Uzman Yardımcısı olarak Bartın Valiliği emrine görevlendirildi. İl genelinde kamu yatırımlarının izlenmesi ile yatırım ve kalkınma programlarının hazırlanması ile ilgili çalışmalar yürüttü. Çalışmaları esnasında Valilik adına AB Proje irtibat kişisi olarak proje yürüterek bu kapsamda İspanya ve Polonya ülkelerine bir takım ziyaretlerde bulundu. 2014 yılında Vali tarafından başarılı çalışmalarından ötürü Başarı Belgesi ile ödüllendirildi. 2015 yılında kurumlar arası geçiş ile Beykoz Belediye Başkanlığına naklen tayin oldu. 2017 yılında İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak atanmıştır.

2014 yılında Bartın’da görev yaptığı sırada Bartın Üniversitesi’nde başlamış olduğu İşletme yüksek lisansına devam etmekte olup tez aşamasındadır. İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.