Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili : Gaye Zayif

Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili : İbrahim Özdemir

 

Başkanlık Divanı

Serkan Şahin

Fatih Çelik

Sema Asuman Meydan

Gülsüm Yılmaz

 

Belediye Encümeni

 

 

Serkan Şahin

Gül Biçer

Kadir Çakıroğlu

 

Plan ve Bütçe Komisyonu

Dr. Mehmet Akif Soysal (Başkan)

Serkan Şahin (Raportör)

Engin Yıldız (Üye)

Cemal Sataloğlu (Üye)

Recayi Çelik (Üye)

 

İmar Komisyonu

Sadullah Kabahasanoğlu (Başkan)

Fatih Çelik (Raportör)

Kezban Vural (Üye)

Cemal Yavuz (Üye)

Şefik Yavuzyılmaz (Üye)

 

Hukuk Komisyonu

Ahmet Deliak (Başkan)

Serkan Şahin (Raportör)

Gül Biçer (Üye)

Cemal Sataloğlu (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

 

Tarife Komisyonu

Engin Yıldız (Başkan)

Yılmaz Güzeci (Raportör)

Hüseyin Kuruderi (Üye)

Gülsüm Yılmaz (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Kültür ve Turizm Komisyonu

Dr. Mehmet Akif Soysal (Başkan)

Gül Biçer (Raportör)

Manolya Demirören Tekin (Üye)

Suat Yıldız (Üye)

Recayi Çelik (Üye)

 

Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonu

Furkan Çeliker (Başkan)

Fatih Çelik (Raportör)

Bülent Gökdağ (Üye)

Recayi Çelik (Üye)

Suat Yıldız (Üye)

 

Tarımsal Hizmetler  Komisyonu

İbrahim Özdemir (Başkan)

Engin Yıldız (Raportör)

Yılmaz Güzeci (Üye)

Recep Süha Pekkip (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu

Yılmaz Güzeci (Başkan)

Bülent Gökdağ (Raportör)

Ahmet Deliak (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Çevre ve Şehircilik Komisyonu

Hüseyin Kuruderi (Başkan)

İbrahim Özdemir (Raportör)

Sema Asuman Meydan (Üye)

Şefik Yavuzyılmaz (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Komisyonu

Gaye Zayif (Başkan)

Gül Biçer (Raportör)

Hüseyin Kuruderi (Üye)

Recep Süha Pekkip (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

 

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu

Manolya Demirören Tekin (Başkan)

Furkan Çeliker (Raportör)

Yılmaz Güzeci (Üye)

Suat Yıldız (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Basın ve Halkla İlişkiler İlişkiler Komisyonu

Furkan Çeliker (Başkan)

Fatih Çelik (Raportör)

Sema Asuman Meydan (Üye)

Temel Karadeniz (Üye)

Gülsüm Yılmaz (Üye)

 

Engelsiz Hayat Komisyonu

Gaye Zayif (Başkan)

Sadullah Kabahasanoğlu (Raportör)

Ahmet Deliak (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Sağlık Komisyonu

İbrahim Özdemir (Başkan)

Gaye Zayif (Raportör)

Hüseyin Kuruderi (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

Gülsüm Yılmaz (Üye)

 

Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi

Asil Üyeler:

İbrahim Özdemir

Nazım Keskin

Engin Yıldız

Recayi Çelik

Bahar Doğru

Yedek Üyeler:

Fatih Çelik

Hüseyin Kuruderi

Yılmaz Güzeci

Recep Süha Pekkip

Aydın Habil

 

Marmara Belediyeler Birliği Meclisi

Manolya Demirören Tekin 

 

Askerlik Meclisi

Ahmet Deliak 

 

İstanbul Boğaziçi Belediyeler Birliği

Engin Yıldız

Sema Asuman Meydan

 

Tarihi Kentler Birliği Meclisi

Nazım Keskin  (Asil Üye)

İdris Kurt (Yedek Üye)

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği 

İdris Kurt (Asil Üye)

Furkan Çeliker (Yedek Üye)