Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili : Gaye Zayif

Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili : İbrahim Özdemir

 

Başkanlık Divanı

Serkan Şahin

Fatih Çelik

Sema Asuman Meydan

Gülsüm Yılmaz

 

Belediye Encümeni

Mehmet Temel

Furkan Çeliker

Kadir Çakıroğlu

 

Plan ve Bütçe Komisyonu

Mehmet Akif Soysal (Başkan)

Mehmet Temel (Raportör)

Kadir Çakıroğlu (Üye)

Cemal Sataloğlu (Üye)

Temel Karadeniz (Üye)

 

İmar Komisyonu

Sadullah Kabahasanoğlu (Başkan)

Fatih Çelik (Raportör)

Bülent Gökdağ (Üye)

Cemal Yavuz (Üye)

Şefik Yavuzyılmaz (Üye)

 

Hukuk Komisyonu

Ahmet Deliak (Başkan)

Serkan Şahin (Raportör)

Gül Biçer (Üye)

Cemal Sataloğlu (Üye)

Aydın Habil (Üye)

 

Tarife Komisyonu

Engin Yıldız (Başkan)

Yılmaz Güzeci (Raportör)

Hüseyin Kuruderi (Üye)

Temel Karadeniz (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Kültür ve Turizm Komisyonu

İdris Kurt (Başkan)

Manolya Demirören Tekin (Raportör)

Nazım Keskin (Üye)

Suat Yıldız (Üye)

Recayi Çelik (Üye)

 

Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonu

Furkan Çeliker (Başkan)

Fatih Çelik (Raportör)

İdris Kurt (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

Recayi Çelik (Üye)

 

Çevre ve Şehircilik Komisyonu

Nazım Keskin (Başkan)

Sema Asuman Meydan (Raportör)

Hüseyin Kuruderi (Üye)

Şefik Yavuzyılmaz (Üye)

Cemal Yavuz (Üye)

 

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Komisyonu

Gaye Zayif (Başkan)

Gül Biçer (Raportör)

Serkan Şahin (Üye)

Recep Süha Pekkip (Üye)

Gülsüm Yılmaz (Üye)

 

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu

Manolya Demirören Tekin (Başkan)

Yılmaz Güzeci (Raportör)

Furkan Çeliker (Üye)

Suat Yıldız (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Basın ve Halkla İlişkiler İlişkiler Komisyonu

Furkan Çeliker (Başkan)

Fatih Çelik (Raportör)

Sema Asuman Meydan (Üye)

Aydın Habil (Üye)

Gülsüm Yılmaz (Üye)

 

Engelsiz Hayat Komisyonu

Gaye Zayif (Başkan)

Sadullah Kabahasanoğlu (Raportör)

Ahmet Deliak (Üye)

Recep Süha Pekkip (Üye)

Bahar Doğru (Üye)

 

Sağlık Komisyonu

İbrahim Özdemir (Başkan)

Mehmet Temel (Raportör)

Gaye Zayif (Üye)

Gülay Demirel (Üye)

Gülsüm Yılmaz (Üye)

 

Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi

Asil Üyeler:

İbrahim Özdemir

Nazım Keskin

Engin Yıldız

Recayi Çelik

Bahar Doğru

Yedek Üyeler:

Fatih Çelik

Hüseyin Kuruderi

Yılmaz Güzeci

Recep Süha Pekkip

Aydın Habil

 

Marmara Belediyeler Birliği Meclisi

Manolya Demirören Tekin 

 

Askerlik Meclisi

Ahmet Deliak 

 

İstanbul Boğaziçi Belediyeler Birliği

Engin Yıldız

Sema Asuman Meydan

 

Tarihi Kentler Birliği Meclisi

Nazım Keskin  (Asil Üye)

İdris Kurt (Yedek Üye)

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği 

Adem Sefer (Asil Üye)

Furkan Çeliker (Yedek Üye)