Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Ramazan ayının bereketini ve sevincini paylaşarak Tokatköy Meydanı’nı dolduran 5 bin ilçe sakini, coşku ve sevinç içinde hep birlikte orucunu açtı.

Beykoz Belediyesi tarafından organize edilen her akşam farklı mahallerdeki sokak iftarlarının yanısıra her Cuma günü Beykoz’un farklı bir meydanında kurulan iftar sofrasıyla, ilçe sakinleri bir araya gelerek Ramazan Ayı’nın feyzini ve hazzını birlikte yaşıyor. İftar programında çocukların aileleriyle hoş vakit geçirdikleri animasyon gösterileri de Ramazan’a has kurulan standlarda yerini alıyor.


Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen bu haftaki programın adresi Tokatköy Meydanı oldu.
İftar Programına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, meclis üyeleri, başkan danışmanları, müdürler ve ilçe sakinleri katıldı.

İlçe sakinleri her zaman olduğu gibi, Ramazan’da da kendilerini yalnız bırakmayıp iftar sofralarında ağırlayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibine teşekkür ederek, birlikte oruçlarını açtılar.

Akit TV’den Canlı Yayın

Akit TV'den canlı yayınlanan programda vatandaşlara yemek dağıtımında bulunan ve masaları tek tek dolaşarak ilçe sakinleriyle  selamlaşan Başkan Çelikbilek, ilçe sakinlerinin iftar coşkusuna ortak olarak mübarek Ramazan ayında sevgi ve kardeşlik içindeki bu dayanışmanın hayırlara vesile olmasını diledi.