Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Kızılay Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan ve dernek yöneticileri tarafından Başkan Çelikbilek’e 2014 yılında Bosna-Hersek’te yaşanan sel felaketindeki yardımları dolayısıyla altın madalya takdim edildi.

 

Kızılay Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan ve dernek yöneticileri Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti. Heyet deneğin Suriyeli kardeşlerimiz için yaptığı yardım faaliyetleri hakkında bilgiler verirken yakın gelecekteki planları hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.  

Beykoz’a hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek, “İhtiyaç sahibi insanlara her zaman yardımlarda bulunan ve onurlarının korunması adına çalışmalarda bulunan kuruluşların her zaman yanındayız. Kızılay hizmetleri ve başarılarıyla bugün dünya markası haline gelmiştir. Derneğe katkılarımız ve hizmetlerine desteğimiz devam edecektir” dedi.  

Kızılay’ın ulusal ve uluslararası alanda önemli işler başardığını vurgulayan Başkan Çelikbilek, yapılan seçimle yeniden seçilen, Kızılay Şube Başkanı Çiğdem Özkan’a ve beraberindeki ekibine çalışmalarında başarılar diledi.