Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Beykoz Belediyesi Kent Konseyi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Çalışma Grubu Üyeleri, Beykoz Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve Başhekim Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Kent Konseyi ve meclis üyeleriyle acil servisi dâhil hastanede yatan yüzlerce hastayı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastaları dinleyen ve sıkıntılarını paylaşan heyet, sevgilerini ve çiçekler sundu. 

Başkan ve üyeler,  başhekime yaptıkları ziyarette ise konseyin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve ilçe sakinlerinden hastaneyle ilgili gelen sorun, talep ve önerileri aktardılar.

Muharrem Kaşıtoğlu: “ Hastane Hizmet Memnuniyeti Bizleri Mutlu Etti”

Hasta ve yakınlarını ziyaret noktasında onların dertlerini bizzat dinleyip moral veren,  Kent Konseyi başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, “Hz. Peygamber, hasta ziyaretinde bulunan kimse ziyaretten dönünceye kadar cennet meyveleri arasındadır’’ buyurmuş. Peygamberimizin bu sünnetini rehber edinerek Beykoz Devlet Hastanesi’nde çeşitli servislerde yatan yaklaşık 400 hastaya ve refakatçilerine ziyaret ve geçmiş olsun dualarımızı iletme fırsatı bulduk. İnsanları hasta zamanlarında ziyaret etmek çok kıymetli oluyor. Çok duygulanıyorlar. Kent konseyimizin değerli üyeleri ile yaptığımız bu ziyaretten inanıyorum ki, manevi olarak kazançlı çıktık. Bize bu ziyarette eşlik eden başhekimimiz Süleyman Erdoğdu Hocamıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Hastaların pek çoğundan duyduğumuz hastane hizmet memnuniyetleri de bizleri ayrıca çok memnun etti. Rabbim inşaallah kısa zamanda tüm hastalarımıza şifa verir.” Şeklinde konuştu.

Kent Konseyi’nden Kütüphane Projesi

Kent Konseyi üyeleri de hastane için bir kütüphane projesi hazırladıklarını ifade etti.

Paşabahçe Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu, kendilerine ve hastalara yapılan ziyaretin çok anlamlı olduğunu belirterek Beykoz Kent Konseyi’ne teşekkür etti.

Erdoğdu, Kent Konseyi’nin kütüphane projesini çok beğendiklerini, bu konuyla ilgili hazırlıklara başlayabileceklerini ve katkıda bulunacak olan Beykoz Belediyesi’ne ise şimdiden teşekkürlerini iletti.

Hasta ve yakınları ise yalnızca sağlıkta değil hastalıkta da yanlarında olan Kent Konseyi Başkanı ve üyelerine memnuniyet ve teşekkürlerini belirttiler.