Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

 


Başkanlık makamında gerçekleştirilen ve samimi bir atmosferde geçen ziyarette, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Başkan Yücel Çelikbilek nezdinde Türkiye Erkekler 1. Hentbol Ligi’nde şampiyon olarak Süper Lig’e çıkan Beykoz Belediyesi Hentbol Takımı’nı tebrik etti.

 

Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Eyüboğlu, Hentbol Takımı’na yaptığı desteklerinden dolayı Başkan Çelikbilek’e teşekkürlerini iletti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelikbilek ise; Beykoz Belediyesi Hentbol Takımı’nın başarısını tekrar kutlayarak,  emeklerinin karşılığını almaktan dolayı gurur duyduklarını, sporun cazibe merkezi olan bir Beykoz için çalıştıklarını söyledi. Hentbol altyapısını geliştirmeye yönelik çeşitli çalışmalar yaptıklarını da belirten Başkan Çelikbilek, şu anda 400 gencin hentbol hocaları tarafından yetiştirildiğini ifade etti. İki yıldır ilçemizde Beykoz Belediyesi’nin organize ettiği Hentbol Şöleni de düzenlendiğini hatırlatan Başkan Çelikbilek, nazik ziyareti dolayısıyla Başkan Eyüboğlu’na teşekkür etti.